Audiovizuálne technológie vo firemných priestoroch

Audiovizuálne technológie vo firemných priestoroch

Komplexné navrhnutie audiovizuálnych technológií do nových firemných priestorov

Spoločnosť Metrohm je popredným svetovým výrobcom veľmi presných prístrojov pre chemickú analýzu, ktorá bola založená vo Švajčiarsku. V súčasnosti má zastúpenie vo viac ako 80 krajinách sveta

Spoločnosť sa sťahovala v rámci Bratislavy do nových kancelárskych priestorov, ktoré sú spojením moderného dizajnu a technológií.

Naša spoločnosť MediaTech bola oslovená pre komplexné navrhnutie a dodanie audiovizuálnych technológií do spoločenského priestoru, ktorý je súčasťou pracovných priestorov spoločnosti Metrohm.

Tento spoločenský priestor slúži na firemné akcie (prezentácie, premietanie fotiek, videí a pod.) , no zároveň aj na meetingy a online konferenčné hovory.

ozvucenie-priestorov
videoprojekcia-ozvucenie

Kooperácia s inými profesiami pre zaručenie bezkompromisného výsledku

Do projektu vstupoval MediaTech vo fáze, kedy boli priestory vo fáze „hrubá stavba“. Vstúpiť do projektu v tomto štádiu nám umožnilo úzku kooperáciu s projektantom a architektmi, čo vo finálne zaručilo požadovaný bezkompromisný výsledok.

Kooperácia s projektantom umožnila vopred navrhnúť korektnú kabeláž, ktorá je alfou-omegou a dôležitou predprípravou pre následnú inštaláciu audiovizuálnych technológií.

Kooperácia s architektmi zaručila perfektné splynutie audiovizuálnych technológií do navrhnutého dizajnu interiéru.

Nainštalované audiovizuálne technológie

Dôležitým aspektom pre klienta bolo navrhnutie a dodanie audiovizuálneho riešenia, ktoré je jednoducho pripojiteľné k PC a jeho ovládanie bude intuitívne. 

V rámci spoločenského priestoru sme navrhli a nainštalovali nasledovné technológie:

  • Motorické plátno
  • Výkonný projektor
  • Profesionálnu motorickú videokonferenčnú kameru
  • Komplexné ozvučenie
  • Prípojné body
  • Stropné mikrofóny
  • Bezdrôtové ručné mikrofóny
  • Dotykový ovládací panel
  • Technologický stojan
ozvucenie-videokonferencia
ozvucenie-videokonferencia

Dotykový panel pre jednodochné ovládanie

Všetky dodané technológie sú ľahko ovládateľné prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu s nami naprogramovanými funkciami.

O súlade technológii s dizajnom vraví aj technologický stojan, ktorý je ukrytý v nábytkovej zostave a nie je vidteľný voľným okom.

Užívateľským benefitom navrhnutého riešenia je jeho jednoduché ovládanie no zároveň všestrannosť a flexibilita, nakoľko sa zvuk aj obraz dajú využiť rovnako pre prezentácie ako aj pre  videokonferencie a konferenčné hovory.

Spoločnosť MediaTech je tu pre vás pre návrh optimálneho audiovizuálneho riešenia aj pre vás. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

WordPress Lightbox