Audiovizuálne technológie vo firemných priestoroch

Komplexné navrhnutie audiovizuálnych technológií do nových firemných priestorov

Spoločnosť Metrohm je popredným svetovým výrobcom veľmi presných prístrojov pre chemickú analýzu, ktorá bola založená vo Švajčiarsku. V súčasnosti má zastúpenie vo viac ako 80 krajinách sveta

Spoločnosť sa sťahovala v rámci Bratislavy do nových kancelárskych priestorov, ktoré sú spojením moderného dizajnu a technológií.

Naša spoločnosť MediaTech bola oslovená pre komplexné navrhnutie a dodanie audiovizuálnych technológií do spoločenského priestoru, ktorý je súčasťou pracovných priestorov spoločnosti Metrohm.

Tento spoločenský priestor slúži na firemné akcie (prezentácie, premietanie fotiek, videí a pod.) , no zároveň aj na meetingy a online konferenčné hovory.

Tieto nové priestory boli ocenené ako Office roka 2021.

ozvucenie-priestorov
videoprojekcia-ozvucenie

Kooperácia s inými profesiami pre zaručenie bezkompromisného výsledku

Do projektu vstupoval MediaTech vo fáze, kedy boli priestory vo fáze „hrubá stavba“. Vstúpiť do projektu v tomto štádiu nám umožnilo úzku kooperáciu s projektantom a architektmi, čo vo finálne zaručilo požadovaný bezkompromisný výsledok.

Kooperácia s projektantom umožnila vopred navrhnúť korektnú kabeláž, ktorá je alfou-omegou a dôležitou predprípravou pre následnú inštaláciu audiovizuálnych technológií.

Kooperácia s architektmi zaručila perfektné splynutie audiovizuálnych technológií do navrhnutého dizajnu interiéru.

Nainštalované audiovizuálne technológie

Dôležitým aspektom pre klienta bolo navrhnutie a dodanie audiovizuálneho riešenia, ktoré je jednoducho pripojiteľné k PC a jeho ovládanie bude intuitívne. 

V rámci spoločenského priestoru sme navrhli a nainštalovali nasledovné technológie:

 • Motorické plátno
 • Výkonný projektor
 • Profesionálnu motorickú videokonferenčnú kameru
 • Komplexné ozvučenie
 • Prípojné body
 • Stropné mikrofóny
 • Bezdrôtové ručné mikrofóny
 • Dotykový ovládací panel
 • Technologický stojan
ozvucenie-videokonferencia
ozvucenie-videokonferencia

Dotykový panel pre jednodochné ovládanie

Všetky dodané technológie sú ľahko ovládateľné prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu s nami naprogramovanými funkciami.

O súlade technológii s dizajnom vraví aj technologický stojan, ktorý je ukrytý v nábytkovej zostave a nie je vidteľný voľným okom.

Užívateľským benefitom navrhnutého riešenia je jeho jednoduché ovládanie no zároveň všestrannosť a flexibilita, nakoľko sa zvuk aj obraz dajú využiť rovnako pre prezentácie ako aj pre  videokonferencie a konferenčné hovory.

Spoločnosť MediaTech je tu pre vás pre návrh optimálneho audiovizuálneho riešenia aj pre vás. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox