Meeting room v coworkingových priestoroch

Čo sme robili:meeting roomozvučenievideokonferenciavideoprojekcia

AUDIOVIZUÁLNE TECHNOLÓGIE V PRACOVNÝCH PRIESTOROCH

Náš klient zariaďoval nové meeting room priestory coworkingového centra MY HIVE v Bratislave. Myhive sú špičkové administratívne priestory, ktoré poskytujú maximálny komfort pre ich klientov a patria k najmodernejším priestorom v Bratislave. Zahŕňajú aj špičkové konferenčné priestory a meeting roomy, ktoré sú plne vybavené audiovizuálnymi technológiami, aby poskytovali ich užívateľom funkčné a moderné pracovné prostredie.

Pri návrhu AV technológií sme museli brať do úvahy variabilitu priestoru. Koncepcia priestoru je navrhnutá tak, že celý priestor je rozdelený pohyblivými akustickými stenami, ktoré rozdeľujú priestor na 3 samostatné priestory a priestory boli variabilne využité. Podľa potreby účastníkov sa po zlúčení priestorov sa priestor môže využívať ako jeden veľký priestor pre prezentácie a akcie, prípadne ako 3 samostatné zasadačky alebo ako 2 priestory so zlúčenými miestnosťami.

Ozvucenie-MediaTech

Zadanie klienta

Navrhnúť, dodať a nainštalovať AV technológie do zasadačiek, ktoré sú variabilné a fungujú ako coworkingové priestory. Priestory sa majú využívať na videokonferencie, ako zasadacie miestnosti ale aj ako školiace miestnosti.

MediaTech-Shure-MXA920

PODVESENÝ PRIESTOROVÝ MIKROFÓN

Dominantnou miestnosťou je veľká zasadačka pre 16 ľudí, v ktorej sa nachádza aj najviac AV technológií. Špecifickým produktom je špičkový stropný podvesený priestorový mikrofón značky Shure. Tento podvesený priestorový mikrofón je ideálnou voľbou do videokonferenčných miestností, nakoľko vysoko kvalitne zachytí hlas účastníkov a z dizajnového hľadiska nie je potreba mať rozložené žiadne mikrofóny po stole.

Dôležitým aspektom pre klienta bolo navrhnutie a dodanie audiovizuálneho riešenia, ktorého ovládanie bude intuitívne.

Nainštalované technológie sa ovládajú jednoducho jedným dotykom cez nami naprogramovaný dotykový ovládací panel.

V ďalších dvoch menších zasadačkách je aplikované mobilné all-in-one videokonferenčné a prezentačné riešenie. V každej miestnosti sa nachádza aj systém pre bezdrôtový prenos obrazu.

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva kompletné audiovizuálne riešenia. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Použité technológie

 • Motorické PTZ kamery
 • Výkonný projektor
 • Motorické plátno
 • Stropný priestorový podvesený mikrofón
 • Mobilné videokonferenčné a prezentačné riešenia
 • Stropné ozvučenie
 • Dotykový ovládací panel
 • Systém na bezdrôtový prenos obrazu
 • Ručné handheld mikrofóny
 • Technológie zabudované v racku

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox
  Phone