Mercedes Benz – Financial Services Slovakia

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií už 25 rokov. Dodávame riešenia a inštalácie na mieru pre svetových aj domácich zákazníkov. Neraz riešime úzko špecifické požiadavky, hľadáme nové know-how a aplikujeme profesionálne skúsenosti nášho tímu, aby sme v projektoch uspeli. Dôkazom toho je aj  MediaTech riešenie, ktoré bolo zaradené do prestížnej slovenskej ankety OFFICE ROKA 2018, vďaka nášmu zákazníkovi Mercedes Benz – Financial Services Slovakia,

meeting room zasadačka

Architekti zvolili dizajnový a zaujímavý koncept aj v Mercedes Benz – Finacial Services Slovakia, pri renovácii zasadacej miestnosti a niekoľkých kancelárií.  Splnenie špecifických požiadaviek, si vyžadovalo individuálny prístup nášho projektového tímu a napojenie riešení od MediaTech na už existujúce audiovizuálne systémy v spoločnosti.

Industriálny dizajn v open office prešiel rekonštrukciou a rozdelením miestnosti sklenými stenami a tomu bolo potrebné prispôsobiť aj distribúciu zvuku viacerými kanálmi so samostatným ovládaním zvukového zdroja a hlasitosti. Videoprojektor inštalovaný do stropu ostal priznaný, aby zapadal k inštaláciám, konštrukciám a vzduchotechnike vedenej stropom.  Okrem neho je na strope umiestnené premietacie plátno ovládané elektricky.

Naopak čisté technické línie dizajnéri navrhli do videokonferenčnej miestnosti. Obrovské TV obrazovky prispôsobené na projekciu v kombinácii s videokonferenciou vynikajú v tomto priestore. Kombinácia zariadení v miestnosti umožňuje prezentovať obsah a zároveň viesť video-rozhovor cez Skype, Zoom či Google Hangout. Všetky interaktívne prvky sa ovládajú prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu Crestron na stole.

open office

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox