Mercedes Benz – Financial Services Slovakia

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií už 25 rokov. Dodávame riešenia a inštalácie na mieru pre svetových aj domácich zákazníkov. Neraz riešime úzko špecifické požiadavky, hľadáme nové know-how a aplikujeme profesionálne skúsenosti nášho tímu, aby sme v projektoch uspeli. Dôkazom toho je aj  MediaTech riešenie, ktoré bolo zaradené do prestížnej slovenskej ankety OFFICE ROKA 2018, vďaka nášmu zákazníkovi Mercedes Benz – Financial Services Slovakia,

meeting room zasadačka

Architekti zvolili dizajnový a zaujímavý koncept aj v Mercedes Benz – Finacial Services Slovakia, pri renovácii zasadacej miestnosti a niekoľkých kancelárií.  Splnenie špecifických požiadaviek, si vyžadovalo individuálny prístup nášho projektového tímu a napojenie riešení od MediaTech na už existujúce audiovizuálne systémy v spoločnosti.

Industriálny dizajn v open office prešiel rekonštrukciou a rozdelením miestnosti sklenými stenami a tomu bolo potrebné prispôsobiť aj distribúciu zvuku viacerými kanálmi so samostatným ovládaním zvukového zdroja a hlasitosti. Videoprojektor inštalovaný do stropu ostal priznaný, aby zapadal k inštaláciám, konštrukciám a vzduchotechnike vedenej stropom.  Okrem neho je na strope umiestnené premietacie plátno ovládané elektricky.

Naopak čisté technické línie dizajnéri navrhli do videokonferenčnej miestnosti. Obrovské TV obrazovky prispôsobené na projekciu v kombinácii s videokonferenciou vynikajú v tomto priestore. Kombinácia zariadení v miestnosti umožňuje prezentovať obsah a zároveň viesť video-rozhovor cez Skype, Zoom či Google Hangout. Všetky interaktívne prvky sa ovládajú prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu Crestron na stole.

open office

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox