OZVUČENIE A AKUSTIKA

Oživte vaše priestory dávkou kvalitného zvuku. Kompletne ozvučíme a akusticky zdokonalíme akékoľvek priestory – štúdiá, reštaurácie, bary, hotely, konferenčné sály, auly, kultúrne domy, kostoly, štadióny, fitness centrá, telocvične, rodinné domy, firemné a kancelárske priestory…

Projekt navrhneme po všetkých stránkach, zabezpečíme jeho realizáciu a pre bezproblémové fungovanie zaškolíme personál. Každá inštalácia a klient je jedinečný, tak aj jeho požiadavky na náročnosť technického vybavenia priestoru. Pozrite si najčastejšie žiadané produkty pre riešenie ozvučenia a akustiky.

reproduktory

Reproduktory

Základom dobre ozvučeného priestoru sú reproduktory spĺňajúce požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie zvuku. Treba dbať na výber takej repro sústavy, ktorá poskytne dostačujúci výkon na ozvučenie celej miestnosti a prinesie čistý neskreslený zvuk priamo k poslucháčom.

Profesionálnu koncepciu, technické riešenie, parametre a výkon zvukového systému navrhujeme podľa vašich požiadaviek pre hovorené slovo, sprievodnú hudbu, ale aj ako hlavný zvukový systém pri hudobných podujatiach.

akustické panely

Akustické panely

Iba jedna vec je dôležitejšia ako kvalita vašich mikrofónov a reproduktorov.

Na nahrávané/prehrávané zvuky intenzívne vplýva akustika miestnosti. Ponúkame vám široké spektrum akustických prvkov, ktoré vytvoria dokonalé zvukové podmienky pre váš byt, domáce kino, obchodné priestory, domáce alebo profesionálne nahrávacie štúdiá.

Stlmenie ozveny a ruchov, zamedzenie nežiaducich zvukových odrazov či kompletné odhlučnenie priestoru. To všetko docielime správnym výberom a umiestnením akustického obkladu.

mikrofóny

Mikrofóny

Či už potrebujete zaznamenať zvuk v štúdiovej kvalite alebo jednoducho iba zabezpečiť jeho distribúciu pre väčší počet ľudí, bez mikrofónu, ktorý zachytí signál v dostatočnej kvalite, sa nezaobídete.

Podľa vašich požiadaviek a možností navrhneme také mikrofónne riešenie, ktoré zohľadní miesto použitia a splní svoj účel. Ponúkame vám širokú škálu bezdrôtových mikrofónov do ruky, nenápadných klopových mikrofónov s uchytením na oblečenie, ale aj dizajnové zariadenia zabudovateľné do stien, či hádzacie mikrofóny, ktoré zaiste oživia každú prednášku.

Sound masking

Posuňte vaše pracovisko na úplne inú úroveň vďaka revolučnému systému sound masking.

Jedinečné riešenie sound masking vám prináša súkromie a zvyšuje komfort a efektivitu pri práci.

Táto smart technológia zjemní vravu v miestnosti, minimalizuje rušivé zvukové a komunikačné prvky v otvorených priestoroch, ale aj zamaskuje hlasy vychádzajúce zo zasadacej miestnosti počas mítingu. Dodáva tak súkromie konverzácii, koncentráciu na prácu a dokonca zvyšuje ochranu osobných či citlivých údajov.

Sound masking je ideálnym riešením pre miesta s väčším množstvom ľudí, akými sú napríklad open space pracoviská, čakárne, chodby či iné otvorené priestory.

ovládanie dotykom

Ovládanie technológií

Ovládajte ozvučenie celého priestoru kdekoľvek, pomocou jediného zariadenia.

Mixážny pult vám dovoľuje prispôsobovať aj tie najmenšie nuansy prehrávaného zvuku. Naopak, sofistikovaným riešením môže byť inštalácia používateľsky intuitívneho nástenného panelu, prípadne pohodlné ovládanie všetkých zariadení na diaľku napr. prostredníctvom tabletu.

Chceli by ste mať pod kontrolou zvuk v jednotlivých miestnostiach osobitne? Riešením je multiroom ozvučenie. Pomocou tohto inteligentného systému dokážete napríklad rozdeliť veľkú konferenčnú miestnosť na dve menšie, samostatne fungujúce jednotky, s vlastným ozvučením.

Zaujalo vás riešenie Ozvučenie a akustika? Kontaktujte nášho odborníka.

REFERENCIE

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme s dôrazom na vynikajúci zvuk a akustiku navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do menších, ale aj väčších a náročnejších priestorov. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných projektov na mieru.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox